Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji nowoczesnych kotłów na biomasę

slovenia, maribor, city-4717418.jpg

Historia WALTIS

Doświadczenie zespołu Waltis sięga lat 80-tych i jednego z największych producentów kotłów w byłej Jugosławii – firmy Ferrotherm, która opracowywała prototypu urządzeń na rynek lokalny oraz austriacki. Waltis to rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Mariborze wyspecjalizowane w rozwoju i produkcji kotłów do spalania drewna i biomasy. Firma jest jednym z liderów sprzedaży urządzeń grzewczych opalanych biomasą na terenie Słowenii. Kotły na drewno i pellet Waltis zdobywają również uznanie na rynku europejskim.

Doskonały stosunek ceny do jakości

Waltis oferuje swoim klientom komfortowe i proste w obsłudze kotły grzewcze na biomasę. Urządzenia charakteryzują się bardzo niskimi wartościami emisji przy spalaniu drewna lub pelletu. Kotły Waltis to doskonały stosunek ceny do wyposażenia i możliwości produktu. Ogniotrwały szamot “VIVA RX1000” w kotle VIVA GT został specjalnie opracowany do spalania biomasy drzewnej. Jego zastosowanie pozwala na odporność na agresywne substancje i wysokie temperatury.

Kocioł zgazowujący drewno zapewnia wyjątkowo niski koszt ogrzewania oraz czysty proces spalania.

Dystrybucja na Polskę

ART TERMO Jarosław Nagły

ul. Iglasta 6
64-100 Leszno
NIP: 6971625987
email: j.nagly@arttermo.pl 
Z branżą instalacji biomasowych jesteśmy związani od ponad 20 lat. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, a także realizacji kotłowni w przedziale do mocy 1000 kW. Odbiorcami naszych urządzeń są klienci indywidualni, firmy z sektora meblarskiego i drzewnego, jednostki samorządu terytorialnego czy nadleśnictwa. Jesteśmy przedstawicielem firmy ÖkoFEN – europejskiego producenta zautomatyzowanych kondensacyjnych kotłów na pellet ÖkoFEN Pellematic. Dostarczamy również biomasowe systemy grzewcze marki HDG Bavaria.
Zamów już dziś kocioł na drewno VIVA GT
Scroll to Top